WITAJ DROGI KLIENCIE!

 

Zdrowe odżywianie i kreatywne gotowanie od zawsze było moją pasją. Drugą pasją jest projektowanie przestrzeni użytkowej.

Obie dziedziny to działania wpływające na dobre samopoczucie człowieka. Nie zawsze to, co ładne dla jednego, drugiego oko też cieszy.  Również zdrowe odżywianie dla każdego oznacza co innego. Są jednak płaszczyzny, które są wspólne i nie zaszkodzą nikomu, a mogą przynieść ogromne korzyści. Największą z nich są życiodajne rośliny na naszych talerzach. Niewiele osób wierzy w ich moc i smak, a w szczególności sytość. Wymagają trochę magii i twórczego podejścia, by stworzyć z nich pełnowartościowy posiłek.

Ponieważ lubię dociekać i przyglądać się różnym tematom od mało popularnej strony, ukończyłam Dietetykę wg Naturalnej Medycyny Chińskiej i zainteresowałam się Ayurvedą. Te kierunki rozwoju pozwoliły mi zrozumieć oddziaływanie pożywienia na nasze organizmy ale również wpływ emocji na nasze zdrowie. Przekonałam się na własnej skórze, jak ważne jest świadome karmienie własnego ciała, systematyczne ale niezbyt wielkie porcje jedzenia, chwila spokoju i delektowanie się pięknem oraz smakiem pokarmu, pozytywna energia pożywienia, której pozwalamy zagościć w naszym ciele.

Zdrowie, uroda, sylwetka i samopoczucie zależy w dużej mierze od wyboru tego, co znajdzie się na naszym talerzu.

Lubię gdy posiłki są też ucztą dla duszy, starannie przygotowane, kolorystycznie przemyślane, ugotowane z pozytywną energią.

Otworzyłam restaurację by ułatwić innym dbanie o własne zdrowie. Zależało mi by stworzyć miejsce gdzie można zjeść smacznie, roślinnie, w przytulnej atmosferze. Restaurację gdzie jedzenie powstaje bez zbędnego smażenia i używania dużej ilości tłuszczów, białego cukru, polepszaczy smaków i innych chemicznych konserwantów, niskoprzetworzonych zbóż i w większości naturalnie niezawierających glutenu. Moim marzeniem było by w ten sposób poprawiać jakość życia innych ludzi, ich samopoczucie jak również przyczyniać się do wzrostu świadomości w zakresie jedzenia.

Dlatego też stworzyłam bloga. Nie wszyscy potrzebują gotowego produktu. Znaczna część osób szuka wiedzy, inspiracji czy konkretnych przepisów by samodzielnie w domu ugotować posiłki dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Pragnę dzielić się moją wizją zdrowego jedzenia, smakami, które sama odnajduję łącząc przeróżne produkty, szukając inspiracji w kuchniach całego świata. Wiem, że nie dla wszystkich jest to łatwe. Jest sporo sprzecznych informacji w zakresie zdrowego jedzenia. Na blogu znajdziesz to co sprzyja zdrowiu i ładnej sylwetce, to co sprawdza się w moim życiu.

Wierzę w moc pełnowartaściowej, niskoprzetworzonej diety opartej na roślinach, która jest w stanie dostarczyć naszym ciałom energii do odbudowy, zachowania zdrowia, witalności i młodego wyglądu.

Wierzę, że piękny i świadomy umysł idzie w parze z pięknym i świadomie wybranym talerzem, dlatego mam nadzieję, że będę miała przyjemność gościć Ciebie w restauracji Jak Malina lub na moim blogu w poszukiwaniu inspiracji do zadbania o siebie we własnym zakresie.

Zdecydowałam, że chcę promować zdrowe jedzenie, chcę rozwijać Twoje umiejętności i wiedzę w tym zakresie, Chcę się dzielić moim doświadczeniem. Dlatego jestem tu by łatwiej Ci było wprowadzić zmiany i czuć satysfakcję.

Jeśli i Ty tak zdecydujesz, to od DZIŚ razem PIĘKNIE.JEMY!

Małgorzata Miśkiewicz

Małgorzata Miśkiwicz Jak Malina właścicielka

kontakt

kontakt biznesowy – blog

Kontakt biznesowy sprawie bloga

14 + 9 =

Małgorzata Miśkiwicz Jak Malina właścicielka

kontakt

ul. Małopolska 3
70-513 Szczecin

(wejście w okolicy placu Lotników).

Szczecin, Polska